נציגות ADP בישראל

יראל שירותי ניהול בע"מ, חברת הניהול של הפירמה, הינה השותפה הישראלית של ADP Employer Services International ומורשה לספק שירותים עבור  ®ADP Streamline.

ADP Employer Services International הינה חטיבה של ADP האמריקאית. ADP הינו אחד מגדולי הספקים בעולם העסקים לפתרונות מיקור חוץ בתחום העסקת עובדים, עם הכנסות שנתיות של כ-9 מיליארד דולר ולמעלה מ-585,000 לקוחות. עם כמעט 60 שנות ניסיון, ADP מציעה מגוון רחב של שירותי משאבי אנוש, שכר, מיסים, הטבות לעובדים ופתרונות ניהול הניתנים לחברות בינלאומיות ממקור יחיד. ADP מעניקה פתרונות חסכוניים, נוחים לשימוש ובעלי ערך מוסף למעסיקים עבור חברות מכל התחומים והגדלים. 

® ADP Streamline משלבת את השירות והמומחיות של ADP עם רשת של שותפים מקומיים על מנת לתת פתרון BPO (Business Process Outsourcing) יחיד לחברות בינלאומיות הפרושות על פני מדינות שונות.
 
®ADP Streamline מספקת חוזה יחיד לחברות אלה, הכולל שירותי שכר אחידים לכל חברות הקבוצה. השירות הינו סטנדרטי ואחיד, מנהל יחיד עובד מול הלקוח (בדרך כלל חברת האם). מודל התמחור מוגדר מראש עבור כל הקבוצה, שפת העבודה אחידה – באנגלית, חשבונית יחידה מונפקת ללקוח ו בסוף התהליך (בד"כ חודשי) הלקוח מקבל סט דוחות מאוחדים בנושא שכר ומשאבי אנוש הכולל דיווח על כל חברות הקבוצה.

 

 

scroll up